Individuální konzultace

 

"Když se jakákoli zkušenost v těle, srdci nebo mysli neustále opakuje ve vědomí,

 je to znamení, že tento návštěvník vyžaduje hlubší a plnější pozornost."

 

V individuální konzultaci nabízím pohled do svého nitra s mou pomocí.

Je zde pouze klient a já. Podle daného záměru, který klient řeší využívám metody Voice dialogu, Vnitřních hlasů, Konstelací, meditací a imaginace.

Metoda Voice dialogu a vnitřních hlasů nám odkrývá poznání našeho vnitřního systému více do hloubky. Odhaluje skryté síly hlasů, které nás vedou nesprávnou cestou a drží nás často v bludném kruhu. Někdy až přestáváme rozumět sami sobě.

Hlasy uvnitř nás mají své touhy a přání, zranění, bolístky, ale i sílu.

Jemné poodhalení příčiny stagnace těchto hlasů nám vrací zpět porozumění vlastnímu jednání s okolním světem. Ve vztazích v práci s rodinou. Je to jemný systém, který si žádá pozornost a lásku, právě svým někdy nepochopitelným jednáním.

Konstelační metodou harmonizujeme náš vztah s vnějším světem.

Integrujeme, léčíme, přijímáme své správné místo všude tam, kde jsme z jakéhokoli důvodu mít nemohli, nebo nám bylo převzato jinou osobou. Spojení se svým správným místem v systému, nám dává směr a sílu pro náš život. Můžeme pak jít s lehkostí svou vlastní cestou.

Společně nalezneme bod zlomu.

Místo ve kterém nastalo ztuhnutí, zamrznutí. Kde bolest zabránila správnému pohybu kupředu. Tento jemný proces nám vrací zpět naši osobní sílu a chuť tvořit se životem.

Imaginací může klient více zkoumat hloubku a sílu Darů, který nabízí tyto hlasy. Vnímat intenzitu, sílu a plný rozměr všeho co zde je a bylo. Naučit se nově vnímat krásu individuální síly a postupně ji integrovat do svého života pomocí vnímání a přijímání. Meditací pak dočišťovat místa v sobě.

Joomla SEF URLs by Artio