Jóga

Jóga v dnešní moderní době...

Je brána za módní záležitost a mnohdy je mylně považována jen za jakési cvičení, které má protáhnout tělo a zklidnit mysl. Ovšem dle starých zmínek z listin, které se dochovaly o Józe v Indii, je patrné, že toto „cvičení“ je provozováno již od roku 900 př. n. l. Stejně jako medicínské obory má i Jóga svá pravidla a širokou škálu zaměření, díky kterým posouvá naši mysl, duši i fyzično na jinou úroveň. Je důležité si najít dobrého vůdce, který ví co dělá.

Jak již bylo zmíněno, existují různé druhy jógy a různá náročnost, jejího provádění. Některé formy jógy jsou zaměřeny spíše na duševní stránku člověka a jiné zase na tu fyzickou, ideální je, když se obě formy spojí.

Při cvičení Jógy

Ať již si vyberete jaký chcete druh, je důležité vaše pohodlí,pocit jistoty a bezpečí. Proto si vždy sebou berte pohodlné oblečení, které vás nebude nikde škrtit ani omezovat v pohybu.

V našem studiu budete potřebovat pouze dobré naladění mysli. Karimatky na cvičení jsou k dispozici u nás, takže pokud netrváte na své, nemusíte si ji nosit.

Joomla SEF URLs by Artio