Ženské kruhy


„Žena může být vyhnána z každého chrámu, chrám ze ženy však nikoli. ŽENA JE TÍM CHRÁMEM.“


Spojení žen v ženském kruhu posílí v každé ženě její vnitřní sílu, dodá více jistoty, pochopení a klid. Sdílení a praktiky rituálů, konstelací a meditací jsou součástí každého ženského kruhu. V ženských kruzích každá žena může lépe rozvinout svou ženskou spiritualitu. Každá žena je vítána. Pracujeme zde pomocí ženských konstelací a meditací, sdílení i tancem. Práce s tělem na všech úrovních.

Ženské konstelace patří k  jedněm z nejhlubších zážitků

Ženské konstelaceJe možné pracovat i individuálně, ale mé doporučení je spojení sil energie ženského kruhu. Je možnost podívat se a objevit skryté síly svých pramenů nespoutaného ženství, pohledem do nitra ženského těla i energetického pole okolo něj. Co vše ženské tělo skrývá a jaké poklady jsou uvnitř každé ženy, je často velkým překvapením a zároveň zázrakem pro všechny, kteří chtějí porozumět hluboké síle proudící skrze nás.

Síly ženy jsou často neuchopitelné

Láskyplné, pevné i měkké, jemné, tvořivé, divoké, ale hlavně plné života. Někdy potlačené, jindy ještě neobjevené. Skrze správné či nesprávné působení a zacházení s těmito silami našich předkyň, se v kruhu žen pomocí konstelační metody a práce s tělem budeme dotýkat více a intenzívněji jednotlivých esencí a pohybu v sobě, čímž vybalancujeme své síly více do svého středu, odkud můžeme čerpat.

Přijďte nahlédnout a odhalit skrytá tajemství hlubin nekonečna, které právě v sobě ženství nese...

Joomla SEF URLs by Artio